Andere jongeren leren kennen

Ben je jong en wil je andere jongeren leren kennen? Samen leuke dingen doen? Kijk dan eens bij de verschillende jongerencentra. Zij organiseren allerlei gezellige, kunst- en muziekactiviteiten voor jongeren. Ook is er veel ruimte voor eigen ideeën. 

Wil je muziek maken, dansen, schilderen, toneelspelen of iets anders creatiefs doen bij een organisatie of vereniging? Maar is er weinig geld om dit te doen? Lees dan over de mogelijkheden via het kindarrangement Meedoen HBEL. Dit is een pakket van producten en vergoedingen die in bepaalde gevallen voor kinderen zijn aan te vragen.

Woon je in Blaricum, Eemnes of Laren? Dan kun je mogelijk ook gebruik maken van het Jeugdfonds Sport en Cultuur. Kijk voor meer informatie op: www.jeugdfondssportencultuur.nl.

Speelt er thuis wat en wil je daar over praten, dan kun je ook kijken bij hulp bij opgroeien om te lezen bij wie je zoal terecht kunt.

Jongerencentra 

Huizen

Blaricum

Eemnes

Laren

Momenteel is er geen Jongerencentrum in Laren